top of page

YAPIŞTIRICILAR 

MegaFix.png
MegaFix-K.png
MegaGranit.png
MegaFlex.png
KYKLOGOYENI_01.png

MegaFix Y101

Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış, çimento esaslı seramik yapıştırma harcıdır.

MegaFix K Y106

Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış, çimento esaslı, bozuk zeminler için kalın yataklı, seramik yapıştırma harcıdır.

MegaGranit Y102

Yüksek yapışma gücüne sahip, elastik karakterli, kayma özelliği azaltılmış, ısı değişikliğine, suya ve dona dayanıklı, geliştirilmiş, çimento esaslı, seramik, granit seramik, granit, mermer, doğal taş, porselen gibi büyük ebatlı kaplama malzemesi yapıştırma harcıdır.

MegaFlex Y103

Yüksek yapışma gücü ve yüksek elastikiyet özelliğine sahip, kayma özelliği azaltılmış, çalışma süresi uzatılmış, ısı değişikliğine, suya ve dona dayanıklı, geliştirilmiş, çimento esaslı, seramik, granit seramik, granit, mermer, doğal taş, porselen gibi büyük ebatlı kaplama malzemesi yapıştırma harcıdır.

MEGAPRO-Y117.png
MegaProY401.png
MegaPro-Facade.png
ARTEFIX.png

BU MARKAYA AİT ÜRÜNLERİMİZ

Türkiye’nin lider yapı kimyasalları firmalarından KYK Yapı Kimyasalları, 2001 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. KYK Yapı Kimyasalları, portföyünde bulunan; yapıştırıcılar, derz dolguları, su yalıtım malzemeleri, ısı yalıtım malzemeleri, tamir harçları, zemin malzemeleri, sıvalar, astarlar, dış cephe boyaları, katkılar ve yardımcı malzemeleri ile tüm Türkiye’ye ve yurtdışında 20 farklı noktaya satış gerçekleştirmektedir.

Uygun fiyatlar için firmamız ile iletişime geçiniz.

(Detaylı ürün bilgileri için lütfen görsellere tıklayınız)

MegaPro Facade Y111

Yüksek yapışma gücü ve yüksek elastikiyet özelliğine sahip, kayma özelliği azaltılmış, çalışma süresi uzatılmış, çift bileşenli, ısı değişikliğine, suya ve dona dayanıklı, geliştirilmiş, çimento ve polimer emülsiyon esaslı, seramik, granit seramik, granit, mermer, doğal taş, porselen gibi büyük ebatlı kaplama malzemesi yapıştırma harcıdır.

MegaPro Y117

Yüksek yapışma gücü ve yüksek elastikiyet özelliğine sahip, kayma özelliği azaltılmış, hızlı donma özelliğine sahip, çalışma süresi uzatılmış, çift bileşenli, ısı değişikliğine, suya ve dona dayanıklı, geliştirilmiş, çimento ve polimer emülsiyon esaslı, seramik, granit seramik, granit, mermer, doğal taş, porselen gibi büyük ebatlı kaplama malzemesi yapıştırma harcıdır.

MegaPro Y401

Yüksek yapışma gücü ve yüksek elastikiyet özelliğine sahip, kayma özelliği azaltılmış, çift bileşenli, suya ve dona dayanıklı, geliştirilmiş, poliüretan esaslı, seramik, granit seramik, ahşap, parke gibi büyük ebatlı kaplama malzemesi yapıştırma harcıdır.

ARTEFIX

Kayma özelliği azaltılmış, çimento esaslı, seramik yapıştırma harcıdır.

ZEMİN MALZEMELERİ

MegaZeminZ503.png
megazemin-z902.png
megazemin-z102.png

MegaZemin Z503

Iki bileşenli, solvent içermeyen, epoksi esaslı, parlak, endüstriyel kaplamaların üzerinde çizgi ve işaretleme boyası olarak kullanılabilen, akma yapmayan özelliği ile duvar uygulamalarında da kullanılan son kat kaplama malzemesidir.

MegaZemin Z902

Kürünü tamamlamış betona, çimento esaslı zeminlere penetre olan, güçlendiren, şeffaf, düşük viskoziteli, solventsiz, lityum silikat esaslı, yoğunlaştırıcı ve yüzey sertleştirici malzemedir.

MegaZemin Z102

Çimento esaslı, kolay yayılan, zemin mukavemetini arttıran ve özel katkı maddeleri içeren yüzey düzeltme şapıdır.

megazemin-z501.png

MegaZemin Z501

Epoksi zemin sistemlerinin son katında ya da çoklu katman uygulamalarında ara kat ve son kat olarak kullanılabilen, kendiliğinden tesviyelenebilen, kum serpme işlemi ile kaydırmaz yüzey elde edilebilen, düşük viskoziteli, estetik, dekoratif, mekanik ve kimyasal etkilere dayanımlı, iki bileşenli, solvent içermeyen zemin kaplama malzemesidir.

SU YALITIM MALZEMELERİ

MegaIzo-Lastik-7.png
MegaIzo-Lastik-10.png
MegaIzo-Lastik-11.png
MegaIzo-Lastik-15.png

MegaIzo Lastik 7 S102

Çimento esaslı toz bileşen ve polimer emülsiyon esaslı sıvı bileşenden oluşan, son kat kaplama malzemesinden önce uygulanabilen yarı elastik su yalıtım malzemesidir.

MegaIzo Lastik 10 S103

Çimento esaslı toz bileşen ve polimer emülsiyon esaslı sıvı bileşenden oluşan, son kat kaplama malzemesinden önce uygulanabilen, içme suyu depolarında kullanıma uygun, tam elastik su yalıtım malzemesidir.

MegaIzo Lastik 11 S104

Çimento esaslı toz bileşen ve polimer emülsiyon esaslı sıvı bileşenden oluşan, son kat kaplama malzemesinden önce uygulanabilen, nemli yüzeylerde kullanıma uygun, yüksek elastikiyette su yalıtım malzemesidir.

MegaIzo Lastik 15 S105

Çimento esaslı toz bileşen ve polimer emülsiyon esaslı sıvı bileşenden oluşan, son kat kaplama malzemesinden önce veya son kat olarak uygulanabilen, UV dayanımlı su yalıtım malzemesidir.

TAMİR HARÇLARI 

MegaTamirT108.png
MegaTamir-Grout.png
MegaTamirT107.png

MegaTamir T108

Çimento esaslı, yüksek mukavemete sahip, polimer ve elyaf katkılı, sülfat ve klor ataklarına karşı dirençli, ısı değişikliklerine dayanıklı yapısal tamir harcıdır.

MegaTamir Grout T105

Çimento esaslı, yüksek dayanımlı, akışkan, rötre yapmayan, yapısal grout harcıdır.

MegaTamir T107

Çimento esaslı, yüksek dayanımlı, akışkan, rötre yapmayan, çok hızlı dayanım kazanan kendiliğinden yayılan grout harcıdır.
MegaTamir-T106.png

MegaTamir T106

Çimento esaslı, polimer katkılı tek bileşenli, donatı korozyonunu önleyen, aderans harcı olarak kullanılan astar ve kaplama malzemesidir.

SIVALAR

MegaSiva-I.png
MegaSiva-K.png
MegaSiva-Makine-Ic.png

MegaSıva I H101

Çimento esaslı, aderansı artırılmış, el ile uygulanan, yüzey hazırlayıcı sıvadır.

MegaSıva K H102

Çimento esaslı, uygun granülometride dolgu malzemesi içeren, el ile uygulanan kaba sıvadır.

MegaSıva Makine Iç H107

Çimento esaslı, uygun granülometride dolgu malzemesi içeren, işlenebilirliğini ve mukavemetini arttıran özel kimyasallarla zenginleştirilmiş, makine ile uygulamaya yönelik iç mekan sıvasıdır.
MegaSiva-Makine-Dis.png

MegaSıva Makine Dış H108

Çimento esaslı, uygun granülometride dolgu malzemesi içeren, işlenebilirliğini ve mukavemetini arttıran özel kimyasallarla zenginleştirilmiş, makine ile uygulamaya yönelik dış mekan sıvasıdır.
bottom of page