top of page

İNSAN KAYNAKLARI

Politikanın Amacı: Ekip çalışmasına inanan, sorumluluklarını istenilen nitelikte ve zamanında yerine getiren, hedeflerine ulaşırken her türlü etik kurallara uyan, yenilikçi, değişime açık, sosyal sorumluluk ve çevre bilinci yüksek bir çalışan profili oluşturmaktır.

Sorumluluklar:

- Şirketimizin insan kaynağı seçimini, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacaklar arasından yapmak,
- Çalışanlarımızın, sürekli gelişimini sağlayarak şirket hedeflerine katkılarını, yürütmekte oldukları görevlerde başarılarını ve verimlerini artırıcı eğitim fırsatları ve imkanları yaratmak,
- Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirmek ve teşvik etmek,
- Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ve kariyer geliştirme fırsatları yaratmak,
- Performans yönetim sistemiyle belirlenen eğitim ile desteklenen çalışanlarımızın performansını en üst düzeyde tutmak,
- Çalışanlarımızı ekip çalışmalarına teşvik etmek ve uygun ortamlar yaratmak,
- Çalışanlarımızın yaratıcı ve yenilikçi fikirleri sunmalarını sağlamaktır.

 

İnsan Kaynakları İşe Alım sürecimizin amacı;

İnsan Kaynakları Politikamızla uyumlu, organizasyon yapımızdaki açık pozisyonlar için gerekli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip, yenilikçi, takım çalışmasına, sürekli kendisini geliştirmeye açık, kişileri bünyemize kazandırmaktır.

Yetkinlik Bazlı İşe Alma ve Yerleştirme Sistemimiz

TEMGRUP Endüstriyel Ürünler A.Ş. olarak bizi geleceğe taşıyacak potansiyeli olan adayları seçmek için "Yetkinlik Bazlı İşe Alma ve Yerleştirme" süreci işletilmektedir.
İnsan Kaynakları bölümü tarafından aday ile yetkinlik bazlı mülakat yapılır.
Teknik Mülakatlar; İlgili departman yöneticisi tarafından adayın pozisyonun iş tanımına, teknik beklentilere uygunluğu mülakat sonucunda değerlendirilir.
Mülakatlar sonrası olumlu olarak değerlendirilen adaylar için kişilik envanteri sınavları uygulanabilir.
Aşamalarda başarı sağlayan adayların referans kontrolleri yapıldıktan sonra iş teklifinde bulunulur.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Gönderiniz İçin Teşekkür Ederiz !

Kisisel Verilerin Kullanımı

TEMGRUP Endüstriyel Ürünler A.Ş ("Şirket") ile paylaştığım kişisel bilgilerimin, 6698 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na ("KVKK") uygun olarak hazırlanan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Beyanı ve Gizlilik Politikasında belirtilen şartlar dahilinde müşteri ilişkileri, insan kaynakları ve bilgi teknolojileri yönetiminin yapılabilmesi, gönderilen formların ve verilerin takibi, "Şirket" tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden faydalanabilmek için gerekli çalışmaların ilgili iş birimleri tarafından yapılabilmesi amacı ve kapsamı ile sınırlı kalmak üzere kullanılmasına ve sadece "Şirket" tarafından erişilebilir olmak kaydıyla yurt içi ya da yurt dışındaki sunuculara aktarılmasına açık bir şekilde rıza verdiğimi kabul ve beyan ederim. KVKK'nın 11.maddesi uyarınca sahip olduğum haklara ve bu haklarla ilgili başvuru yöntemlerine ilişkin olarak Aydınlatma Beyanı kapsamında bilgilendirilmiş olduğumu kabul ederim.

bottom of page