top of page

BETON ÜRÜNLERİ

im0033963_sm1.png
im0033963_sm.png
baumit-logo.png

Beton B20

Baumit Kuru Beton Harcı

Beton B30
Baumit Kuru Beton Harcı

ZEMİN ÜRÜNLERİ

(Detaylı ürün bilgileri için lütfen görsellere tıklayınız)

UYGUN FİYATLAR İÇİN FİRMAMIZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

BU MARKAYA AİT ÜRÜNLERİMİZ

1810 yılında bir kireç ocağı ile başlayan bu hikaye, gelişerek Avrupa’nın en başarılı yapı malzemesi markalarından biri haline geldi. 1988 yılında Avusturyalı iki yapı malzemesi grubu şirketi Baumit markasını yaratarak aralarındaki işbirliğini taçlandırdılar.

Kendiliğinden Yayılan Şaplar

1.png
2.png

Baumit Nivello Quattro

Kalsiyum sülfat esaslı, polimer katkılar içeren, C20-F6 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır kendinden yayılan zemin şapıdır. Zemin bozukluklarını düzelten, sıvı halde pompalanabilen ve mükemmel yayılan, düşük yüzey gerilimine sahip, çatlak ve kırıkların oluşmadığı yüksek performanslı üründür. Tüm yapılarda, iç mekanlarda kullanılabilir.

Baumit Nivello Uno

Çimento esaslı, polimerik ve puzolanik katkılar içeren, C16-F4 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır kendinden seviye alan zemin şapıdır. Zemin bozukluklarını düzelten, sıvı halde pompalanabilen ve mükemmel yayılan, yüksek performanslı, yüzey gerilimsiz ve minimum çatlama riski olan bir üründür.

Çimento Esaslı Şaplar

1.png
im0033963_sm.png

Baumit Solido 160

Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C16-F4 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır zemin şapıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Baumit E 225

Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C20-F5 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır zemin şapıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

ISI YALITIM LEVHALARI

1.png

Baumit openTherm reflect

Grafit (karbon) takviyeli, polistiren hammaddeden mamul, ekspande (şişirilerek elde edilen), özel beyaz kaplaması sayesinde plakaların ısınmasını ve gerilmesini engelleyen, difüzyon kabiliyeti yüksek ısı yalıtım plakasıdır. Levha üzerindeki mevcut delikler sayesinde yapıştırma ve sıva işlemi bittikten sonra levha içerisinde durgun hava hapsedilmiş olur. Bu da ısı yalıtım kabiliyetinin gelişmesine destek olur. open®reflect, Baumit open Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi’nin bileşenidir.

2.png

Baumit MineralTherm

Mineral yünden mamul taşyünü ısı yalıtım plakasıdır. Dış cephelerde güvenle kullanılabilmesi için su itici özellikleri geliştirilmiştir. Elyaflı dokusu sayesinde mükemmel nefes alır ve akustik düzenlemeler için uygundur. Üzeri son kat kaplama ile kaplanmak şartıyla dış cephelerde kullanıma uygundur.

bottom of page