HAKKIMIZDA

TemGrup A.Ş. yapı endüstrisi alanında uluslararası ticaret, mobilya ve dekorasyon uygulamaları, danışmanlık, mühendislik ve mimarlık hizmetleri ile iştigal eden bir şirkettir. TEMTES LTD olarak 1987 yılında kurulan şirket, 1993 yılından bu yana TEMGRUP A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkmenistan’da kurulu yerel iki şirketimiz (TemGrup Türkmenistan H.J. ve Kamil Dizayn H.K.) bulunmaktadır ve ağırlıklı olarak Türkmenistan'da devlet ve çok uluslu firmaların muhtelif projelerinde direkt veya alt yüklenici olarak hizmet vermektedirler. Türkmenistan’da mobilya, mutfak vb., ince işler/uygulamalar ve montaj hizmetleri için Türk ve yerel ustalardan oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ülkede iki üretim tesisimiz mevcuttur. Bunlardan birisi toz yapı kimyasalları imalatı yapmaktadır. Supertile , Superflex, Betam 5 ve 20 tescilli markaları adı altında tamir harçları fayans yapıştırıcıları ve dekoratif sıvalar üretilmektedir. Diğer üretim hattı ahşap işleme ile ilgilidir. Kapı, mutfak, ofis mobilyaları ve diğer özel ahşap ürünler üretmekteyiz.

Florida / ABD'de kurulu diğer bir şirketimiz olan TemGrup Inc. üzerinden inşaat makineleri, çelik binalar, dekoratif beton kimyasalları, kalıp ve ekipmanları vb. ihracatını yapmaktayız.

Türkiye’de ise Ankara merkezli olarak 2 showroom ile yapı sektöründe hizmet vermekteyiz. Jotun Boya, BASF Yapı Kimyasalları, SureCrete Design Product / Fenix Group (U.S.A), BrickForm / Solomon Colors Inc. (U.S.A) ve Butterfield Color Inc. (U.S.A) firmalarının Türkiye ve Türkmenistan bayisi olarak hem bu markaların ürünlerinin, hemde kendi geliştirdiğimiz dekoratif duvar ve zemin sistemlerinin satış ve uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Birlik mahallesi 392 sokak No:10/D

Çankaya Ankara

0312 442 66 36

Bağlıca bulvarı No:42/E

Etimesgut Ankara

0312 299 82 68

tüm hakları saklıdır @2020