HAKKIMIZDA

TemGrup A.Ş. yapı endüstrisi alanında uluslararası ticaret, mobilya ve dekorasyon uygulamaları, danışmanlık, mühendislik ve mimarlık hizmetleri ile iştigal eden bir şirkettir. TEMTES LTD olarak 1987 yılında kurulan şirket, 1993 yılından bu yana TEMGRUP A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkmenistan’da kurulu yerel iki şirketimiz (TemGrup Türkmenistan H.J. ve Kamil Dizayn H.K.) bulunmaktadır ve ağırlıklı olarak Türkmenistan'da devlet ve çok uluslu firmaların muhtelif projelerinde direkt veya alt yüklenici olarak hizmet vermektedirler. Türkmenistan’da mobilya, mutfak vb., ince işler/uygulamalar ve montaj hizmetleri için Türk ve yerel ustalardan oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ülkede iki üretim tesisimiz mevcuttur. Bunlardan birisi toz yapı kimyasalları imalatı yapmaktadır. Supertile , Superflex, Betam 5 ve 20 tescilli markaları adı altında tamir harçları fayans yapıştırıcıları ve dekoratif sıvalar üretilmektedir. Diğer üretim hattı ahşap işleme ile ilgilidir. Kapı, mutfak, ofis mobilyaları ve diğer özel ahşap ürünler üretmekteyiz.

Florida / ABD'de kurulu diğer bir şirketimiz olan TemGrup Inc. üzerinden inşaat makineleri, çelik binalar, dekoratif beton kimyasalları, kalıp ve ekipmanları vb. ihracatını yapmaktayız.

Türkiye’de ise Ankara merkezli olarak 2 showroom ile yapı sektöründe hizmet vermekteyiz. Jotun Boya, BASF Yapı Kimyasalları, SureCrete Design Product / Fenix Group (U.S.A), BrickForm / Solomon Colors Inc. (U.S.A) ve Butterfield Color Inc. (U.S.A) firmalarının Türkiye ve Türkmenistan bayisi olarak hem bu markaların ürünlerinin, hemde kendi geliştirdiğimiz dekoratif duvar ve zemin sistemlerinin satış ve uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

TemGrup endüstriyel üretim alanında; başladığı bu yolda lider bir kuruluş olma yolunda, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden teknoloji ile birlikte daha hızlı, çözüm odaklı profesyonel kadrosu ile hizmet anlayışını müşteriye özel üretimlerle pekiştirmiştir.

 

Size özel mekanlar yaratmaya devam ediyoruz..

Birlik Mahallesi 392. Sokak No:10/D

Çankaya / ANKARA

Bağlıca Bulvarı No:42/E

Etimesgut / ANKARA

0312 442 66 36

0312 299 82 68

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.