TemGrup,   yapı   endüstrisi   alanında   uluslararası   ticaret,   mobilya   ve   dekorasyon uygulamaları, danışmanlık, mühendislik ve mimarlık hizmetleri ile iştigal eden bir şirkettir. TEMTES LTD olarak 1987 yılında kurulan şirket, 1993 yılından bu yana TemGrup A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

 

            Türkiye’de, Ankara merkezli olarak 2 showroom ile yapı sektöründe hizmet vermekteyiz. Jotun Boya, Baumit Yapı Kimyasalları, Master Builders Solutions Yapı Kimyasalları, KYK Yapı Kimyasalları, SureCrete Design Product / Fenix Group (U.S.A), BrickForm / Solomon Colors Inc. (U.S.A) ve Butterfield Color Inc. (U.S.A) firmalarının Türkiye ve Türkmenistan bayisi olarak hem bu markaların ürünlerinin, hem de kendi geliştirdiğimiz dekoratif duvar ve zemin sistemlerinin satış ve uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

 

               Türkmenistan’da kurulu yerel iki şirketimiz (TemGrup Türkmenistan H.J. ve Kamil Dizayn H.K.) bulunmaktadır, bu şirketlerimizle ağırlıklı olarak Türkmenistan'da Devlet ve çok uluslu firmaların muhtelif projelerinde direkt veya alt yüklenici olarak hizmet vermekteyiz. Türkmenistan’da projeli işler için mobilya mutfak vb. ince işler/uygulamalar ve montaj hizmetleri sunmak üzere Türk ve yerel ustalardan oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ülkede iki üretim tesisimiz mevcuttur. Bunlardan birisi toz yapı kimyasalları imalatı yapmaktadır. PolyPlast, TemPlaster, TemTexture, SuperTile, SuperFlex, Betam5 ve Betam20 tescilli markalarımız adı altında tamir harçları fayans yapıştırıcıları ve dekoratif sıvalar üretilmektedir. Diğer üretim ise ahşap işleme ile ilgilidir. Kapı, mutfak, ofis mobilyaları ve diğer özel ahşap ürünler üretmekteyiz.

 

             Florida / ABD'de kurulu diğer bir şirketimiz olan TemGrup Inc. üzerinden inşaat makineleri, çelik binalar, dekoratif beton kimyasalları, dekoratif beton uygulamalarında kullanılan kalıp, ekipman ve el aletlerini direkt olarak üreticilerden bayilik statüsünde satın alarak ihracatını Türkiye ve Türkmenistan'a yapmaktayız.

 

                Dönemsel olarak değişmekle beraber, alt taşeronlarımız hariç şuan da Türkiye’de 18, Türkmenistan'da 69 çalışanımız bulunmaktadır.

 

Size özel mekanlar yaratmamız için lütfen bizi arayınız!

HAKKIMIZDA

LOGO.png

1987'DEN
BUGÜNE TEMGRUP

birlik.jfif

BİRLİK SHOWROOM

20191025_170647.jpg

BAĞLICA SHOWROOM